ΝΠΣ Θρησκευτικών – Πρόσκληση

agios         Στο πλαίσιο της Πράξης: «Παρεμβάσεις επιμόρφωσης για την ενίσχυση των σχολικών δομών του εκπαιδευτικού συστήματος» με κωδικό ΟΠΣ (MIS) 5004204 που χρηματοδοτείται από το Επιχειρησιακό Πρόγραμμα «Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού, Εκπαίδευσης και Δια Βίου Μάθησης» και ειδικότερα της Δράσης 3 «Επιμόρφωση εκπαιδευτικών στα Νέα Προγράμματα Σπουδών του μαθήματος των Θρησκευτικών», θα πραγματοποιηθούν προγράμματα επιμόρφωσης εκπαιδευτικών στα Νέα Προγράμματα Σπουδών του μαθήματος των Θρησκευτικών στο ΠΕΚ Καβάλας τη Δευτέρα 15/5/2017 και την Τρίτη 17/5/2017.

Το επιμορφωτικό πρόγραμμα απευθύνεται σε εκπαιδευτικούς του κλάδου ΠΕ 01 και στους Σχολικούς Συμβούλους Δημοτικής Εκπαίδευσης.

Πρόγραμμα Επιμόρφωσης

Το επιμορφωτικό υλικό του σεμιναρίου είναι αναρτημένο  στον παρακάτω σύνδεσμο:

Το άρθρο δημοσιεύτηκε σε Άλλα επιμορφωτικά προγράμματα, Ανακοινώσεις, Προσκλήσεις σε επιμόρφωση, Σημαντικές ανακοινώσεις. Bookmark the permalink.