Ψηφιακή Αφήγηση – Πρόσκληση

Επιμορφωτικό πρόγραμμα μεικτής μάθησης διάρκειας 42 ωρών

Το ΠΕΚ Καβάλας απευθύνει πρόσκληση συμμετοχής  στο επιμορφωτικό πρόγραμμα μεικτής μάθησης με θέμα «Ψηφιακή Αφήγηση για την ανάπτυξη δεξιοτήτων παραγωγής λόγου και συνεργατικών δεξιοτήτων», το οποίο διοργανώνεται  με τη συνεργασία της Σχ. Συμβούλου Αγγλικής Γλώσσας Ηλείας, κ. Μαριάνθης Κοταδάκη, των Σχολικών Συμβούλων Φιλολόγων ΠΕ02 Καβάλας, Δράμας Ξάνθης κ.κ. Βαμβούρη Χ., Αγγελοπούλου Α. και του ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Αχαΐας και απευθύνεται στις/ους εκπαιδευτικούς Δ/θμιας Εκπ/σης ειδικότητας ΠΕ02 φιλολόγων των Σχολικών Μονάδων Καβάλας, Δράμας και Ξάνθης.

Για περισσότερες πληροφορίες ΕΔΩ

Το άρθρο δημοσιεύτηκε σε Ανακοινώσεις, Προσκλήσεις σε επιμόρφωση, Σεμινάρια ΠΕΚ. Bookmark the permalink.